182424-2026 - Resultaat
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Onderhoud gazons en paden op begraafplaatsen gemeente West Betuwe
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud gazons en paden op begraafplaatsen gemeente West Betuwe
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het afsluiten van een overeenkomst voor het uitvoeren van het onderhoud aan de verhardingen en gazons op de begraafplaatsen binnen de gemeente West Betuwe voor de jaren 2025 en 2026.
Interne identificatiecode: T134650
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsdocumenten
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 77312100 Onkruidverdelging, 77314000 Onderhoud van terreinen, 98371111 Diensten voor het onderhouden van begraafplaatsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000