182458-2025 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Implementatie en Beheer FMS+Suite
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Implementatie en Beheer FMS+Suite
Beschrijving: De Politie is voornemens de Implementatie en het Beheer van de FMS+Suite middels de bij de aankondiging gevoegde Aanbestedingsstukken aan te besteden.
Interne identificatiecode: DG25217900
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie Aanbestedingsstukken.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten, 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie Aanbestedingsstukken.