2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van elektrische inzamelvoertuigen
Beschrijving: Het afsluiten van één raamovereenkomst voor de levering van verschillende soorten elektrische inzamelvoertuigen. De geschatte waarde van de opdracht bedraagt € 25.750.000, - exclusief btw. Dit is voor de gehele duur van deze opdracht, inclusief mogelijke verlengingen en opties. De raamovereenkomst heeft een maximale waarde van € 64.500.000, - exclusief btw.
Interne identificatiecode: 7-2025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34140000 Zware motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens, 34210000 Voertuigcarrosserieën, 42414000 Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel is om één overeenkomst voor de levering van verschillende soorten inzamelvoertuigen af te sluiten.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34142000 Kranen en containerladers, 34210000 Voertuigcarrosserieën, 42414410 Kranen voor vrachtwagens
Opties:
Beschrijving van de opties: Betreft een raamovereenkomst met een looptijd van 24 maanden met de mogelijkheid deze driemaal met 24 maanden te kunnen verlengen.