See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Verzekeringen - arbeidsongevallen, aansprakelijkheid en vloot
Beschrijving: Deze opdracht betreft het onderschrijven van verzekeringen - arbeidsongevallen, aansprakelijkheid en vloot
Interne identificatiecode: Leuven-AKD2023/061-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallen en lichamelijke ongevallen
Beschrijving: Het betreft o.m. verzekeringen van het type ‘arbeidsongevallen – wet publieke sector’, ‘arbeidsongevallen – wet privésector’ en ‘lichamelijke ongevallen’ voor leden van de bestuursorganen.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
Perceel: LOT-0002
Titel: Aansprakelijkheid
Beschrijving: Het betreft o.m. verzekering van het type ‘algemene burgerlijke aansprakelijkheid en ‘rechtsbijstand’, ‘objectieve aansprakelijkheid bij brand en ontploffing’, ‘aansprakelijkheid der bestuurders’ en ‘gecombineerde polissen burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen’
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Vloot
Beschrijving: Het betreft o.m. verzekering van het type ‘motorrijtuigen’, ‘omnium-dienstverplaatsingen’ en ‘reisbijstand’.
Interne identificatiecode: 3