18308-2026 - Resultaat
Nederland – Liftonderhoud – Liftonderhoud De Nieuwe Kolk Assen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Liftonderhoud De Nieuwe Kolk Assen
Beschrijving: De opdracht omvat contract onderhoud en planmatig onderhoud van de liftinstallaties van De Nieuwe Kolk in Assen. € 400.000,- voor de 1e vier jaar.
Interne identificatiecode: 89972-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Liftonderhoud DNK
Interne identificatiecode: 1