183157-2025 - Mededinging
België – Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten – Raamcontract voor het ruimen van septische-, vet- en (regen)waterputten en rioolkolken
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract voor het ruimen van septische-, vet- en (regen)waterputten en rioolkolken
Beschrijving: Onderhoud & ruimen van septische-, vet- en (regen)waterputten en rioolkolken. Dit om te werken aan kwaliteit van morgen zodat we patiënten een goede gezondheidszorg kunnen bieden in gezonde omgeving. Onder "ruimen" dient te worden verstaan; de normale prestatie, zijnde het ledigen en op verzoek van de aanvrager naspoelen onder hoge druk, van een septische put of tank.
Interne identificatiecode: PPP0GN-2398/5230/2024-2398
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90460000 Diensten voor het ledigen van beerputten of septische putten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2024-2398_1