183292-2024 - Resultaat
België – Beplanten en onderhouden van groengebieden – Raamovereenkomst voor het groenonderhoud van de provinciale instellingen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het groenonderhoud van de provinciale instellingen
Beschrijving: Provincie Limburg wil een raamovereenkomst opstellen voor het algemene groenonderhoud binnen een aantal provinciale instellingen. De opdracht omvat: 1) Het uitvoeren van het gewone groenonderhoud zoals verder opgenomen in dit bestek. 2) Eventuele aanvullende groenaanlegwerken Aanvullende groenaanlegwerken zijn in die zin deelopdrachten waarvoor een afzonderlijk dienstbevel wordt gegeven, waarbij aard en omvang van de werken, aanvangsdatum en uitvoeringstermijn worden opgegeven. Voor deze werken worden aparte offertes opgemaakt. Een eigen pv van vaststelling voor aanvaarding van de werken van de deelopdracht (deel-oplevering) zal worden opgemaakt, conform de bepalingen van dit bestek: - op basis van een prijs per uur voor de werkuren; - de prijs voor de nodige materialen wordt bepaald op basis van een verhogingspercentage; - er kan geen minimum aantal werkuren noch een minimum bedrag aan deelopdrachten bepaald worden. Het onderhoud is voorzien op onderstaande plaatsen: - Provinciehuis (inclusief ingangen A-blok en F-blok, protocollaire ingang, Boudewijnzaal, ...) (Universiteitslaan 1, 3500 Hasselt) - Provinciehuis gebouw G (Willekesmolenstraat 140, 3500 Hasselt) - Bisschoppelijke gebouwen (Paul Bellefroidlaan 2, 3500 Hasselt) Naargelang de ontwikkelingen binnen het bestuur kunnen er locaties toegevoegd of geschrapt worden, het provinciaal patrimonium is steeds onderhevig aan wijzigingen. Deze overeenkomst heeft een looptijd van 4 jaar. De opdracht kan jaarlijks aangetekend en mits het respecteren van een opzegtermijn van 4 maanden opgezegd worden. De opdrachtnemer maakt hierdoor geen aanspraak op enige schadevergoeding.
Interne identificatiecode: PPP0SG-4083/4146/2023N102977
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Raamovereenkomst voor het groenonderhoud van de provinciale instellingen
Interne identificatiecode: 2023N102977