2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van een erkende verwerker voor gronden afkomstig van werken Stad Genk - Raamovereenkomst
Beschrijving: Aanstellen van een erkende verwerker voor gronden afkomstig van werken Stad Genk - Raamovereenkomst
Interne identificatiecode: PPP0D3-5741/5294/2025-026/AA
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90522000 Diensten in verband met vervuilde grond
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025-026/AA_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
Aanvullende classificatie (cpv): 90522000 Diensten in verband met vervuilde grond