183523-2025 - Resultaat
Nederland – Printersoftware-faciliteiten – Print Scan Management Oplossing
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Print Scan Management Oplossing
Beschrijving: De Opdrachtgever wenst een Print Scan Management oplossing (PSM-Oplossing) af te nemen van de Opdrachtnemer, zodat Rijksmedewerkers kunnen printen, scannen en kopiëren op alle beschikbare printers in de (rijks)kantoren. Opdrachtnemer levert één Software-as-a-Service (SaaS-dienst) waarmee de Rijksoverheid de dienstverlening zoals beschreven in de Aanbestedingsdocumenten kan realiseren. De PSM-Oplossing wordt de centrale omgeving voor het rijksbreed printen. De oplossing verzorgt het printen naar alle MFP’s op alle (rijks)kantoren. Eén SaaS-dienst ten behoeve van alle Afnemers (totaal circa 138.000 rijksambtenaren en circa 70.000 externen (ingehuurde medewerkers en Bezoekers) die gebruik maken van ca. 4.500 MFP’s, waarbij jaarlijks gemiddeld 300 miljoen printopdrachten worden gegenereerd.
Interne identificatiecode: IUC2024123004
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48773000 Printersoftware-faciliteiten
Aanvullende classificatie (cpv): 48318000 Scannersoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1