183773-2023 - MededingingNederland-Nieuwegein: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Microsoft Broker
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Broker voor Microsoft-licenties
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Microsoft-broker
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Zie Aanbestedingsleidraad voor een inschatting van de huidige installed base, totale waarde (geschat) ligt rond de 390.000 euro per jaar.