183866-2023 - MededingingNederland-Utrecht: IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Doorontwikkeling, beheer, hosting en advies Sitecore websites
Referentienummer: HU.INK.2021.065
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Beoogde resultaten aanbesteding:
Een overeenkomst met één leverancier die (door)- ontwikkeling (via agile werkmethode), (technisch) beheer, hosting, support en advies levert rondom de corporate Sitecore websites;
- Een overeenkomst waar in geldende privacy, security en access
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 2 565 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Doelstellingen
- Het zorgen voor een continue doorontwikkeling van de corporate websites in samenwerking met verschillende partijen (teams binnen Hogeschool Utrecht, leveranciers van Hogeschool Utrecht);
- Waarborgen kwaliteit websites (doelgroep van de website begrijpen);
HU.nl en InternationalHU.com zijn de visitekaartjes van de HU. Veel van de communicatie en informatie tussen de HU en de regio vindt plaats via HU.nl. Bijvoorbeeld:
o Werving studenten;
o Werving internationale studenten;
o Vacatures nieuwe medewerkers;
o Publiceren onderzoeksresultaten;
o Publiceren HU projecten;
o Contact HUB voor samenwerkingen met de regio.
- Een partij selecteren die advies kan leveren over optimaal gebruik en benutten van de mogelijkheden van Sitecore.
- Samenwerken met een partij die kan adviseren en door ontwikkelen op het gebied van security.
Resultaten
- Een overeenkomst met één leverancier die (door)- ontwikkeling (via agile werkmethode), (technisch) beheer, hosting, support en advies levert rondom de corporate websites;
- Een overeenkomst waar in geldende privacy, security en accessibility criteria wordt geborgd.