183955-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor rioolreiniging – Reinigen en inspectie duikers 2025 - 2029
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reinigen en inspectie duikers 2025 - 2029
Beschrijving: Deze Aanbestedingsleidraad betreft de Europese openbare aanbesteding voor Reinigen en Inspecteren Duikers 2025-2029 voor WSRL. De werkzaamheden binnen deze raamovereenkomst bevatten (niet limitatief): Reinigen en doorspuiten van duikers binnen beheergebied WSRL Inspecteren van duikers binnen beheergebied WSRL Verwijderen en afvoeren van vrijgekomen materiaal voortkomend uit het reinigen en doorspuiten van de duikers binnen beheergebied WSRL Looptijd overeenkomst Met deze aanbesteding beoogt Waterschap Rivierenland meerdere leveranciers te contracteren voor het reinigen van duikers voor een periode van vier (4) jaar. De beoogde ingangsdatum voor de Raamovereenkomst is 1 september 2025 en loopt tot en met 31 augustus 2029.
Interne identificatiecode: Zaaknummer 229348
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
Aanvullende classificatie (cpv): 90491000 Rioolonderzoeksdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000