183968-2026 - Resultaat
België – Audiovisuele uitrusting – Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal
Beschrijving: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal
Interne identificatiecode: JUR/2025/AANMAT
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32321200 Audiovisuele uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: JUR/2025/AANMAT - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal: perceel 1 licht, grip voor fictie
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: JUR/2025/AANMAT - 2
Beschrijving: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal: perceel 2 audio voor fictie
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: JUR/2025/AANMAT - 3
Beschrijving: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueel materiaal: perceel 3 display en projectie
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: JUR/2025/AANMAT - 4
Beschrijving: Raamovereenkomst aankoop professioneel audiovisueelmateriaal: perceel 4 camera en toebehoren.
Interne identificatiecode: 4