184204-2026 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – BEGELEIDING EN ONDERSTEUNING VAN ORGANISATIES BIJ DE IMPLEMENTATIE VAN EEN PRIVACY BELEID EN VAN BEVEILIGINGSMAATREGELEN IN KADER VAN NIS2 TOT HET VERHOGEN VAN HUN MATURITEIT INZAKE GDPR EN CYBERSECURITY
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: BEGELEIDING EN ONDERSTEUNING VAN ORGANISATIES BIJ DE IMPLEMENTATIE VAN EEN PRIVACY BELEID EN VAN BEVEILIGINGSMAATREGELEN IN KADER VAN NIS2 TOT HET VERHOGEN VAN HUN MATURITEIT INZAKE GDPR EN CYBERSECURITY
Beschrijving: BEGELEIDING EN ONDERSTEUNING VAN ORGANISATIES BIJ DE IMPLEMENTATIE VAN EEN PRIVACY BELEID EN VAN BEVEILIGINGSMAATREGELEN IN KADER VAN NIS2 TOT HET VERHOGEN VAN HUN MATURITEIT INZAKE GDPR EN CYBERSECURITY
Interne identificatiecode: 2025-376-CON
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 79140000 Juridische adviezen en informatie, 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-376-CON - 1
Beschrijving: GDPR-Consultancy
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025-376-CON - 2
Beschrijving: NIS2-Consultancy
Interne identificatiecode: 2