184324-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Kinderdagverblijven – Vrijwillige transparantie Begeleiding Kinderopvang
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Vrijwillige transparantie Begeleiding Kinderopvang
Beschrijving: Hulp bij het zoeken en vinden van een kinderopvangplek en de financiële aspecten betreffende overzicht en aanvragen toeslagen voor ouders die weer aan het werk gaan of re-integreren; o De ouders hebben hulp en voorlichting nodig betreffende kinderopvang. Hulp bij het vinden van een plek en de financiële aspecten betreffende overzicht en aanvragen toeslagen. o Informatie over het zoeken en vinden van een plek bij de kinderopvang o Hulp bij het financieel plaatje schetsen (bv eigen bijdrage, gevolgen voor werk en inkomen) €140.000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85312110 Kinderdagverblijven
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Begeleiding Kinderopvang €140.000
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 85312110 Kinderdagverblijven