2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding Touchscreens voor Stichting Christelijk Primair Onderwijs voor Veenendaal en omgeving ism Contractables
Beschrijving: Europese aanbesteding touchscreens voor Stichting Christelijk Primair Onderwijs voor Veenendaal en omgeving
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30231320 Touchscreenmonitors
5. Perceel
Perceel: LOT-0000