184615-2026 - Resultaat
Nederland – Bouwen van laboratorium – Realisatie nieuwbouw BSL 3 lab en kantoren WFSR
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Realisatie nieuwbouw BSL 3 lab en kantoren WFSR
Beschrijving: Realisatie nieuwbouw bestaande uit BSL 3 laboratorium en kantoorruimte tegen bestaande bouw.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45214610 Bouwen van laboratorium
Aanvullende classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000