184916-2023 - MededingingBelgië-Geel: Chassis
Aankondiging van een opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
aankoop ophaalwagens en ROS-wagens 2023
Referentienummer: 2023/KVE/039
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
34139000 Chassis
II.1.4.
Korte beschrijving
aankoop van ophaalwagens en ROS-wagens in 2023:
- perceel 1, uitgedrukt in VH: acht (8) chassis 6x2 met verplichte optie onderhoudscontract (8);
- perceel 2, uitgedrukt in VH: acht (8) bovenbouw met wegklapbare belading;
- perceel 3, uitgedrukt in VH: twee (2) elektrische bakwagen met laadbrug met verplichte optie onderhoudscontract (2);
Er is geen afnameverplichting. Indien er uiteindelijk minder wagens besteld zouden worden dan voorzien in de vermoedelijke hoeveelheden, kan de inschrijver hier geen rechten uit putten. Zo ontstaat er bvb. geen enkel recht op een schadevergoeding ten aanzien van IOK Afvalbeheer in voorkomend geval.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
chassis
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
bovenbouw met wegklapbare belading
Perceel nr.: 2
34139000 Chassis, 34144510 Voertuigen voor werkzaamheden in verband met vast afval
elektrische bakwagen met laadbrug
Perceel nr.: 3
34139000 Chassis, 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten, 34144900 Elektrische voertuigen