Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144700 Bedrijfswagens
Opties:
Beschrijving van de opties: Een optie is inruil van een huidige bedrijfswagen van de buitendienst.
Plaats van uitvoering
Land: Nederland
Overal in het desbetreffende land