185387-2024 - Mededinging
Nederland – Kantoorbenodigdheden – Kantoorbenodigdheden
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Kantoorbenodigdheden
Beschrijving: De opdracht bestaat uit een raamovereenkomst voor de levering van kantoorbenodigdheden. Naast het kernassortiment zijn printerbenodigdheden ten behoeve van de balieprinters (m.u.v. de multifunctionele kopieermachines) en archiefartikelen onderdeel van de aanbesteding. Op initiële aanvraag kunnen ook andere kantoorbenodigdheden worden besteld, zoals bijvoorbeeld gekleurd papier, voetensteun, klok, verrijdbare flip-over etc. De omvang van de totale opdracht bedraagt naar verwachting circa 45.000 euro per jaar.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging.