185722-2024 - Mededinging
Nederland – Mobiele telefoons – Europese aanbesteding levering Mobiele telefoons
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Europese aanbesteding levering Mobiele telefoons
Beschrijving: Het Deltion College heeft de behoefte aan een leverancier die in staat is mobiele telefoons te leveren volgens de eisen en wensen van het Deltion College. Het Deltion College heeft 1800 medewerkers in dienst, een deel hiervan is reeds voorzien van een mobiele telefoon. Naar schatting zullen, over een periode van 4 jaar, tussen de 550-600 toestellen moeten worden aangeschaft. EUR 270.000 (inclusief btw) . Uitgaande van 600 toestellen in vier jaar bedraagt de financiële waarde van de Raamovereenkomst (over vier jaar) vanuit het Deltion College € 270.000,- inclusief BTW. De werkelijke waarde, uitgaande van 600 toestellen, zal hoger liggen omdat een deel van de medewerkers een duurder toestel zal uitzoeken en zelf het deel boven het budget bijbetaald.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 32250000 Mobiele telefoons
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Levering van Mobiele telefoons
Beschrijving: De opdracht betreft: • Het leveren van mobiele telefoons op basis van marktconforme prijzen*; • Het incidenteel, op basis van marktconforme prijzen, leveren van accessoires en mobiele telefoons buiten het vastgestelde assortiment; • Het beschikbaar stellen en beheren van een webshop waarin de medewerkers van het Deltion College een bestelling kunnen plaatsten waarbij ze kunnen kiezen uit een beperkt assortiment mobiele telefoons, bepaald door het Deltion College in overleg met opdrachtnemer. • Het beschikbaar stellen en beheren van een webshop waarin de medewerkers van het Deltion College informatie omtrent bestelling, levering en facturatie kunnen raadplegen. • Het afhandelen van reparatie- en garantiegevallen. • Registratie van devices in: Apple Business Manager (ABM) /Device Enrollment Program (DEP) / Mobile Device Management/ Samsung Knox Mobile Enrollment. EUR 270.000 (inclusief btw) . Uitgaande van 600 toestellen in vier jaar bedraagt de financiële waarde van de Raamovereenkomst (over vier jaar) vanuit het Deltion College € 270.000,- inclusief BTW. De werkelijke waarde, uitgaande van 600 toestellen, zal hoger liggen omdat een deel van de medewerkers een duurder toestel zal uitzoeken en zelf het deel boven het budget bijbetaald.
Interne identificatiecode: 1