185797-2026 - Mededinging
Nederland – Reparatie en onderhoud van pompen – Beheer, onderhoud en vervanging Gemalen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer, onderhoud en vervanging Gemalen
Beschrijving: Binnen de opdracht valt het dag dagelijks beheer en onderhoud van alle gemalen en bergbezink voorzieningen en bijbehorende constructies. Hieronder valt: - Het jaarlijks reinigen en inspecteren van de betreffende assets; - Het uitvoeren van benodigde keuringen aan de betreffende assets; - Het uitvoeren van cyclisch en preventief onderhoud; - Het verhelpen en oplossen van storingen en calamiteiten gedurende 24 uur per dag 365 dagen per jaar; - Het aannemen en registeren van storingen en meldingen via verschillende platformen voor 24 uur per dag 7 dagen in de week 52 weken per jaar; - Het opstellen van rapportages ten aanzien van assetmanagement. De exacte werkzaamheden en aantallen staan beschreven in het beschrijvend document en het programma van eisen.
Interne identificatiecode: 569541
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50511000 Reparatie en onderhoud van pompen
Aanvullende classificatie (cpv): 90470000 Diensten voor rioolreiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De initiële looptijd van de Overeenkomst is twee jaar, waarna de Overeenkomst maximaal tweemaal verlengd kan worden voor de duur van één jaar. Na afloop van deze looptijd eindigt de Overeenkomst van rechtswege.