185840-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwwerkzaamheden – Waterfront fase 3 te Harderwijk Ontwikkelingscompetitie deelgebied 3
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Waterfront fase 3 te Harderwijk Ontwikkelingscompetitie deelgebied 3
Beschrijving: Gemeente Harderwijk is voornemens om de locaties "Stadswerven" en "Kades", beiden gelegen in het gebied "Waterfront fase 3" te Harderwijk, te laten ontwikkelen en te laten realiseren. Voor dit doel wil de gemeente een bouw-ontwikkelcombinatie contracteren. Deze Europese niet-openbare aanbesteding ziet op het sluiten van een koop-/ realisatieovereenkomst (hierna: overeenkomst) met één opdrachtnemer voor het ontwikkelen en realiseren van specifiek “deelgebied 3” binnen de genoemde locaties. Gemeente Harderwijk ontwikkelt, in nauwe samenwerking met andere partijen, het project Waterfront. Voor verdere informatie omtrent de opdracht wordt verwezen naar de selectieleidraad en bijlagen. De gemeente wil in deelgebied 3 ca. 115 woningen laten bouwen. Zie voor meer informatie de selectieleidraad inclusief bijlagen.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45211300 Bouwen van woningen, 71314000 Energie en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie hiervoor. Zie hiervoor.
Interne identificatiecode: 1