185845-2026 - Mededinging
Nederland – Bestratingsmateriaal – Raamovereenkomst levering gebakken en betonnen verhardingsmaterialen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst levering gebakken en betonnen verhardingsmaterialen
Beschrijving: Het doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met een opdrachtnemer voor de percelen gebakken en betonnen verhardingsmaterialen, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving(en) selecteert. De gezamenlijke waarde van de opdrachten gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt maximaal €1.700.000 exclusief btw voor perceel 1 en €2.500.000 exclusief btw voor perceel 2. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Interne identificatiecode: I&A_2026_0021
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44113100 Bestratingsmateriaal
Aanvullende classificatie (cpv): 44113130 Straatstenen, 44114000 Beton, 45233293 Plaatsen van straatmeubilair
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Gebakken verhardingsmateriaal
Beschrijving: Zie offerteaanvraag.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie offerteaanvraag.
Perceel: LOT-0002
Titel: Betonnen verhardingsmateriaal
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 44114200 Betonproducten