2. Procedure
Procedure
Titel: Facilitair- en technisch beheer gemeentelijke opvanglocaties
Beschrijving: De opdracht betreft het bouwkundig serviceonderhoud, serviceonderhoud voor de inventaris, inrichting en apparatuur, onderhoud van de losse veiligheidsvoorzieningen, het schoonmaakonderhoud, de glasbewassing, de levering en distributie van sanitaire verbruiksartikelen en de afvalverwijdering op een drietal gemeentelijke opvanglocaties. Het betreft drie gemeentelijke opvanglocaties: 1) - woonpark met 25 chalets (ca. 100 bewoners) - inclusief een unit met gemeenschappelijke voorzieningen 2) - woonpark met 45 woonunits (ca. 100 – 120 bewoners) - inclusief een unit met gemeenschappelijke voorzieningen - inclusief een gemeenschappelijke loods 3) - kantoorpand met 13 onzelfstandige eenheden (ca. 35 bewoners) - gemeenschappelijke voorzieningen in kantoorpand
Interne identificatiecode: D2023-28581
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79993000 Gebouwen- en faciliteitenbeheer
Aanvullende classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het bouwkundig serviceonderhoud, serviceonderhoud voor de inventaris, inrichting en apparatuur, onderhoud van de losse veiligheidsvoorzie-ningen, het schoon-maakonderhoud, de glasbewassing, de levering en distributie van sa-nitaire verbruiksartikelen en de afvalverwijdering op een drietal gemeentelijke opvanglo-caties. Het gaat om drie locaties: 1) - woonpark met 25 chalets (ca. 100 bewoners) - inclusief een unit met gemeenschappelijke voorzieningen 2) - woonpark met 45 woonunits (ca. 100 – 120 bewoners) - inclusief een unit met gemeenschappelijke voorzieningen - inclusief een gemeenschappelijke loods 3) - kantoorpand met 13 onzelfstandige eenheden (ca. 35 bewoners) - gemeenschappelijke voorzieningen in kantoorpand
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie