Kwaliteitscriterium - Naam: Gunningscriterium 1 - Plan van aanpak / Weging: 0
Prijs - Weging: 0
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
Perceel 2 - W-installaties
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
10.000 m2 bvo