186795-2023 - ResultaatBelgië-Oostende: Natriumbicarbonaat
Aankondiging van een gegunde opdracht
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Natriumbicarbonaat 2022
Referentienummer: IVOO-Natriumbicarbonaat 2022-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
24313320 Natriumbicarbonaat
II.1.4.
Korte beschrijving
Leveren Natriumbicarbonaat 2000 ton/j
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Natriumbicarbonaat levering