2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbestrijding gemeente Almelo
Beschrijving: De Opdracht betreft het uitvoeren van ondersteunende diensten t.b.v. onkruidbestrijding, waaronder inhuur personen, materialen en middelen. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: Z/25/254379
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) keer één (1) jaar