CPV-code hoofdcategorie 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
II.1.4.
Korte beschrijving
De concessie omvat de inzameling van textiel door middel van textielcontainers en huis-aan-huisinzameling in het werkingsgebied van Mirom Menen: Menen, Wevelgem, Wervik
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Deze concessieovereenkomst is verdeeld in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
14 standplaatsen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 90510000 Afvalverzameling en –verwerking, 19620000 Textielafval
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Textielinzameling - 14 standplaatsen voor reguliere inzamelaars
12 standplaatsen, 5 recyclageparken en huis-aan-huisinzameling
Perceel nr.: 2
Voorbehouden opdracht:
Textielinzameling - 12 standplaatsen, 5 recyclageparken en hui-aan-huisinzameling