187173-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Gemeente Harderwijk Procesregisseur Zorg en Veiligheidshuis
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Harderwijk Procesregisseur Zorg en Veiligheidshuis
Beschrijving: We zoeken een procesregisseur voor het Zorg en Veiligheidshuis. Je werkt aan casussen waarin meerdere problemen samenkomen – denk aan psychische problemen, verslaving, criminaliteit of overlast. Jij brengt zorg- en veiligheidspartners samen, organiseert casusoverleggen en zorgt dat er duidelijke afspraken worden gemaakt. Je bent onafhankelijk voorzitter van het overleg tussen gemeenten, politie, justitie en zorginstellingen. Je zet partijen aan tot gezamenlijke visie, maakt afspraken om veiligheidsrisico’s in de casus of persoon te beperken. partnerorganisaties mee aan de betreffende casus. Het Zorg en Veiligheidshuis werkt met vier kamers, waaronder de Zorg en Veiligheidskamer Noordwest Veluwe. Zij bedienen de gemeenten Elburg, Ermelo, Harderwijk, Hattem, Nunspeet, Oldebroek en Putten. Je wordt ingehuurd door de gemeente Harderwijk en wordt gedetacheerd bij het Zorg- en Veiligheidshuis.
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dynamisch aankoopsysteem
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000