2. Procedure
Procedure
Titel: Wmo Hulpmiddelen - gemeente Leeuwarden
Beschrijving: De Opdracht bestaat uit: • Voor alle nieuwe aangevraagde Wmo-hulpmiddelen (kernassortiment en buiten-kernassortiment) vanaf 1 april 2025: o passing en selectie o Levering o service na Levering o onderhoud en reparatie inclusief herstel schade o inname • Het verplicht overnemen van de uitstaande Wmo-hulpmiddelen van de huidige leverancier binnen uiterlijk 3,5 jaar na aanvang van de overeenkomst.
Interne identificatiecode: 2024-106326
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33196100 Hulpmiddelen voor ouderen
Aanvullende classificatie (cpv): 33196200 Hulpmiddelen voor gehandicapten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000