Drie identieke autonome echosounder systemen met split-beam transducers van 70 en 200kHz voor ecologisch onderzoek naar pelagische visgemeenschappen
Referentienummer: Vliz-2023-003 echo-F02_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 38500000 Controle- en testapparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze opdracht omvat de levering van drie identieke autonome echosounder systemen met split-beam transducers van 70 en 200 kHz voor het onderzoek naar pelagische vissen in de Zuidelijke Noordzee.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding