188200-2024 - Mededinging
Nederland – Tractoren – Landbouwtrekker met maaiarm
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Landbouwtrekker met maaiarm
Beschrijving: De Opdracht die is beschreven in dit Beschrijvend Document gaat over leveren van een Landbouwtrekker met maaiarm plus onderhoudsovereenkomst. Dit hoofdstuk geeft in het kort een overzicht van de Opdracht en hoe deze op de markt wordt gezet. In onderstaande sub paragrafen wordt dieper ingegaan op Opdracht.
Interne identificatiecode: nvt
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000