Soort aanbestedende dienst Ander type: EVA van privaat recht
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ENERGIEPRESTATIEDIENSTEN AGB Zottegem
Referentienummer: VEB-EE_2021_PRJ0270_001-F03_0
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71314200 Energiebeheer
II.1.4.
Korte beschrijving
Met deze plaatsingsprocedure wenst het VEB als Aanbestedende Overheid voor de Opdrachtgever een ESCO (definitie in Bijlage 1) aan te duiden als Opdrachtnemer die de besparing op de energie- en waterfactuur van het Project garandeert door het verhogen van de efficiëntie en het uitvoeren van creatieve en kwaliteitsvolle maatregelen. Om dit te garanderen maakt het onderhoud van de kwaliteitsvolle maatregelen en geselecteerde technische installaties eveneens deel uit van de Opdracht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71314000 Energie en aanverwante diensten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding