18861-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur flexibele arbeidskrachten en payrolling S3H 2024
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur flexibele arbeidskrachten en payrolling S3H 2024
Beschrijving: In verband met de afloop van de huidige raamovereenkomst hebben de gemeenten een nieuwe aanbesteding opgestart. Opdracht De Gemeenten Apeldoorn, Brummen, Deventer, Epe, Lochem (incl. Vervoerscentrale Stedendriehoek), Voorst, Zutphen (inclusief gelieerde organisatie Werkbedrijf St. Gelre Werkt), de ODVeluwe IJssel en de Regio Stedendriehoek willen twee (2) leverancier voor het leveren van flexibele arbeidskrachten. In deze aanbestedingsprocedure is de gemeente Apeldoorn als penvoerder aangewezen. Dit kunnen zijn uitzendkrachten, payroll- of detacheringskrachten binnen de functiegroepen vanaf salarisschaal 1 tot en met salarisschaal 9 (voor de gemeenten Deventer, Lochem, Brummen en Voorst tot en met salarisschaal 8). De aanbesteding zal leiden tot een raamovereenkomst per gemeente met twee dezelfde leveranciers. Gunning Gunning geschiedt op de beste prijs- kwaliteit verhouding (BPKV) Contract De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee jaar en kan optioneel tweemaal met één jaar worden verlengd. Startdatum van de overeenkomst is 1 juli 2024. Raming De raming van de omvang van de overeenkomst inclusief de verlengopties bedraagt: € 20.380.000,- excl. BTW. De maximale waarde van de omvang van de totale overeenkomst ligt 50% hoger dan de raming en daarmee op: € 30.570.000,- excl. BTW.
Interne identificatiecode: T63734
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000