188611-2024 - Mededinging
Nederland – Afvalverzameling en –verwerking – Reststoffen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Reststoffen
Beschrijving: De opdracht betreft het tijdig afvoeren en verwerken van de verschillende aangeboden afvalstromen (reststoffenmanagement). Ook het leveren, onderhouden en reinigen van inzamelmiddelen is onderdeel van de opdracht. De gemeente Zaanstad wenst een overeenkomst af te sluiten voor het reststoffenmanagement voor de komende vier (4) jaar, met een optie tot verlenging van twee (2) keer twee (2) jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 november 2024. De waarde van de opdracht is geraamd op €92.000,- per jaar (exclusief btw), dus €736.000,- over een looptijd van 8 jaar. Deze raming is gebaseerd op de spend van het huidige contract.
Interne identificatiecode: 2024-42
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht betreft het tijdig afvoeren en verwerken van de verschillende aangeboden afvalstromen (reststoffenmanagement). Ook het leveren, onderhouden en reinigen van inzamelmiddelen is onderdeel van de opdracht. De waarde van de opdracht is geraamd op €92.000,- per jaar (exclusief btw), dus €736.000,- over een looptijd van 8 jaar. Deze raming is gebaseerd op de spend van het huidige contract.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De gemeente Zaanstad wenst een overeenkomst af te sluiten voor het reststoffenmanagement voor de komende vier (4) jaar, met een optie tot verlenging van twee (2) keer twee (2) jaar. De beoogde ingangsdatum van de overeenkomst is 1 november 2024.