188668-2024 - Mededinging
België – Apparatuur en instrumentarium voor OK – Motoren met alle benodigde hulp- en opzetstukken plus zaagbladen voor neuro, spinale en craniale chirurgie
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Motoren met alle benodigde hulp- en opzetstukken plus zaagbladen voor neuro, spinale en craniale chirurgie
Beschrijving: High speed motoren met alle benodigde hulp- en opzetstukken plus zaagbladen voor neuro, spinale en craniale chirurgie, inclusief verbruiksgoederen alsook een onderhoudscontract als optie. Het betreft 10 sets motoren en 5 elektrische consoles die tegelijkertijd zullen besteld worden. De aangeboden sets high speed motoren zijn geschikt voor neuro, spinale en craniale chirurgie. In de set motoren dienen alle nodige handstukken/motoren en opzetstukken worden voorzien opdat de set minimaal kan worden gebruikt voor: • Boren; • Frezen; • Zagen. Elke set dient een sterilisatiecontainer te bevatten, die voorzien is van een systeem waarmee de hierboven vermelde inhoud van de container (zijnde alle nodige handstukken/motoren en opzetstukken) op zijn plaats blijft en als het ware wordt gefixeerd tijdens het was-, desinfectie- en sterilisatieproces. De fixatie van de inhoud van de container gebeurt zoveel als mogelijk op een manier dat water en vocht kan weglopen uit het materiaal, bvb. door schuine posities te voorzien. Indien de inhoud van de container wordt gefixeerd door middel van insert trays, dienen deze inbegrepen te zijn. De sterilisatiecontainer en zijn inhoud worden thermisch gewassen en gedesinfecteerd op 90°C en nadien gesteriliseerd in de autoclaven van de CSA. De sterilisatiecontainer en zijn inhoud dienen bestand te zijn tegen deze reinigingscyclus. De sterilisatiecontainer mag geen scherpe hoeken of kanten hebben, zodat het risico op scheuren en gaatjes in het verpakkingsmateriaal wordt beperkt. De sterilisatiecontainer is vervaardigd uit hoogwaardig RVS, geschikt voor het sterilisatieproces. Deze mag onder geen enkele voorwaarde uit kunststof bestaan. Er dient voor de motoren ook een onderhoudscontract te worden aangeboden dat kan verlengd worden over de gehele levensduur van de motoren. Het ziekenhuis gaat uit van een levensduur van 10 jaar. De geraamde waarde van de opdracht bedraagt € 450.000 (excl. btw) op 4 jaar. De geraamde waarde is gebaseerd op het verbruik van afgelopen jaar en is louter indicatief. Zij bindt het bestuur op geen enkele wijze. Deze geraamde waarde vormt bijgevolg geen indicatie voor het offertebedrag waarmee in de volgende fase kan worden ingeschreven. De opdrachtnemer kan geen schadevergoeding eisen indien deze geraamde omzet niet bereikt wordt.
Interne identificatiecode: PPP0LQ-689/4072/NS-2024-006
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33162000 Apparatuur en instrumentarium voor OK
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Motoren met alle benodigde hulp- en opzetstukken plus zaagbladen voor neuro, spinale en craniale chirurgie
Interne identificatiecode: NS-2024-006
Opties:
Beschrijving van de opties: Toegestane opties (cfr. gunningsleidraad) Vereiste opties (cfr. gunningsleidraad)