188691-2024 - Mededinging
Nederland – Sociale diensten – Module Arbeidsmarkt en Participatie (MAP)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Module Arbeidsmarkt en Participatie (MAP)
Beschrijving: Module Arbeidsmarkt en Participatie (MAP). Deze module gaat over werken en werk zoeken in Nederland voor mensen die moeten inburgeren onder de huidige wet inburgering (Wet inburgering 2021). Het doel is om de kennis en vaardigheden van de inburgeraar op het terrein van werk zoeken, werk hebben en houden te vergroten.
Interne identificatiecode: 2023-227416
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85320000 Sociale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000