189023-2026 - Mededinging
België – Medische verbruiksartikelen – Raamovereenkomst windels, verbanden en kompressen
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst windels, verbanden en kompressen
Beschrijving: Voorwerp van deze leveringen: Raamovereenkomst windels, verbanden en kompressen. De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 “steriele en niet steriele gaaskompressen” Perceel 2 “steriele en niet steriele gaaskompressen met rx draad” Perceel 3 “steriele en niet steriele gaasdeppers” Perceel 4 “steriele en niet steriele gaasdeppers met rx draad” Perceel 5 “steriele en niet steriele non woven kompressen Perceel 6 “steriele en niet steriele absorberende kompressen” Perceel 7 “steriele en niet steriele oogkompressen” Perceel 8 “steriele buikkompressen” Perceel 9 “steriele tracheakompressen” Perceel 10 “niet steriel buisvormig netverband” Perceel 11 “niet steriel buisvormig drukverband” Perceel 12 “steriel post-op eilandverband”: Perceel 13 “steriele crepe windel” Perceel 14 “niet-steriele crepe windel” Perceel 15 “niet steriele elastische cohesieve gaaswindel” Perceel 16 “steriele fixatiewindel” Perceel 17 “niet steriele fixatiewindel” Perceel 18 “niet steriele elastische fixatiewindel met cohesiviteit” Perceel 19 “eerste hulp pleister” Perceel 20 “eerste hulp pleister keuken” Perceel 21 “steriele gaaswieken” Perceel 22 “kraamverband niet steriel” Perceel 23 “kraamverband verkoelend”
Interne identificatiecode: PPP0UV-811/6143/2025/845
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: steriele en niet steriele gaaskompressen
Beschrijving: De gaaskompressen zijn hydrofiele gaaskompressen die zacht en luchtdoorlatend zijn en een goed absorptievermogen hebben. De gaaskompressen zijn vervaardigd uit 100% katoen, 17-draads geweven en rafelvrij gevouwen (ingevouwen randen) met hoge treksterkte. De gaaskompressen zijn opgebouwd uit minimaal 8 lagen. De steriele kompressen moeten afzonderlijk en steriel dubbel verpakt zijn. De niet steriele kompressen moeten afzonderlijk en medical clean verpakt zijn. De kompressen zijn bij voorkeur verpakt per aantal aangegeven in de inventaris.
Interne identificatiecode: 2025/845_1
Perceel: LOT-0002
Titel: steriele en niet steriele gaaskompressen met rx draad
Beschrijving: De gaaskompressen zijn hydrofiele gaaskompressen die zacht en luchtdoorlatend zijn en een goed absorptievermogen hebben. De gaaskompressen zijn vervaardigd uit 100% katoen, 17-draads geweven en rafelvrij gevouwen (ingevouwen randen) met hoge treksterkte. De gaaskompressen zijn opgebouwd uit 12 lagen. De gaaskompressen beschikken over een draad dat RX-detecteerbaar is en niet verwijderd kan worden. De steriele kompressen moeten afzonderlijk en steriel dubbel verpakt zijn. De niet steriele kompressen moeten afzonderlijk en medical clean verpakt zijn. De kompressen zijn bij voorkeur verpakt per aantal aangegeven in de inventaris.
Interne identificatiecode: 2025/845_2
Perceel: LOT-0003
Titel: steriele en niet steriele gaasdeppers
Beschrijving: De gaasdepper wordt bij voorkeur vervaardigd uit één stuk gaas, zodanig ineengestrengeld, dat alle zijkanten zich veilig aan de binnenkant van de depper bevinden. De depper is zacht en soepel en heeft een groot absorberend vermogen (te specifiëren door de aanbieder). De depper is stevig samengesteld en behoudt zijn vorm (ook in natte toestand). De deppers mogen niet pluizen en kent geen partikelverlies (dus bij voorkeur niet samen gebonden met een elastiek). De deppers worden aangeboden in een verpakking dat steriel aangeven mogelijk maakt en voorzien van een telfunctie. De steriele gaasdeppers moeten afzonderlijk en steriel dubbel verpakt zijn. De niet steriele gaasdeppers moeten afzonderlijk en medical clean verpakt zijn. De kompressen zijn bij voorkeur verpakt per aantal aangegeven in de inventaris.
Interne identificatiecode: 2025/845_3
Perceel: LOT-0004
Titel: steriele en niet steriele gaasdeppers met rx draad
Beschrijving: De gaasdepper wordt bij voorkeur vervaardigd uit één stuk gaas, zodanig ineengestrengeld, dat alle zijkanten zich veilig aan de binnenkant van de depper bevinden. De depper is zacht en soepel en heeft een groot absorberend vermogen (te specifiëren door de aanbieder). De depper is stevig samengesteld en behoudt zijn vorm (ook in natte toestand). De deppers mogen niet pluizen en kent geen partikelverlies (dus bij voorkeur niet samen gebonden met een elastiek). De deppers worden aangeboden in een verpakking dat steriel aangeven mogelijk maakt en voorzien van een telfunctie. De gaasdeppers beschikken over een draad dat RX-detecteerbaar is en niet verwijderd kan worden. De steriele gaasdeppers moeten afzonderlijk en steriel dubbel verpakt zijn. De niet steriele gaasdeppers moeten afzonderlijk en medical clean verpakt zijn. De kompressen zijn bij voorkeur verpakt per aantal aangegeven in de inventaris.
Interne identificatiecode: 2025/845_4
Perceel: LOT-0005
Titel: steriele en niet steriele non woven kompressen
Beschrijving: Non woven kompressen hebben een open structuur en zijn luchtdoorlatend. Het kompres is zacht en absorberend en bestaat voor +/- 70% uit viscose en +/- 30% uit polyester. Het kompres kan op maat worden geknipt zonder te pluizen of te rafelen en bestaat uit 4 lagen. Het absorptievermogen dient gespecifieerd te worden door de aanbieder. De steriele kompressen moeten afzonderlijk en steriel verpakt zijn. De niet steriele kompressen moeten afzonderlijk en medical clean verpakt zijn. De kompressen zijn bij voorkeur verpakt per aantal aangegeven in de inventaris.
Interne identificatiecode: 2025/845_5
Perceel: LOT-0006
Titel: steriele en niet steriele absorberende kompressen
Beschrijving: Verband voor matig tot sterk exsuderende wonden met een uitstekend absorptievermogen (te specifiëren door te aanbieder) dat het exsudaat snel opneemt. Het verband moet goed te combineren zijn met andere soorten verbanden zoals zalfkompressen en calciumalginaten. Het verband is opgebouwd uit een absorberende, hydrofiele kern (watten, cellulose, pulp,…), een non woven wondcontactlaag dat inkleven voorkomt en een hydrofobe buitenlaag die doorlekken van wondvocht voorkomt. De steriele kompressen moeten afzonderlijke en steriel verpakt zijn. De niet steriele kompressen moeten afzonderlijk en medical clean verpakt zijn
Interne identificatiecode: 2025/845_6
Perceel: LOT-0007
Titel: steriele en niet steriele oogkompressen
Beschrijving: Een kompres waarbij de anatomische vorm van het oog wordt gerespecteerd inclusief de randen rondom het oog. Het kompres moet voldoende zacht zijn met hoog absorptievermogen (te specifiëren door te aanbieder). De steriele kompressen moeten afzonderlijke en steriel verpakt zijn. De niet steriele kompressen moeten afzonderlijk en medical clean verpakt zijn.
Interne identificatiecode: 2025/845_7
Perceel: LOT-0008
Titel: steriele buikkompressen
Beschrijving: Buikkompressen vervaardigd uit non woven of katoen (indien katoen ook voorgewassen). De buikkompressen hebben een hoog absorberend vermogen (te specifiëren door de aanbieder) en zijn voorzien van een lus en RX-detecteerbare draad die niet verwijderd kan worden. De buikkompressen rafelen en pluizen niet en hebben minimaal 4 lagen. De buikkompressen zijn minimaal dubbel verpakt en zijn voorzien van telkaarten. De buikkompressen zijn beschikbaar in groen en wit. De kompressen zijn bij voorkeur verpakt per aantal aangegeven in de inventaris.
Interne identificatiecode: 2025/845_8
Perceel: LOT-0009
Titel: steriele tracheakompressen
Beschrijving: Een tracheakompres is een splitkompres geschikt voor het afdekken van trachea canules en drains. Het tracheakompres bevat geen aluminium wondcontactlaag. De steriele kompressen moeten afzonderlijke en steriel verpakt zijn.
Interne identificatiecode: 2025/845_9
Perceel: LOT-0010
Titel: niet steriel buisvormig netverband
Beschrijving: Een elastisch kousverband met hoog katoengehalte voor snelle een eenvoudige fixatie van verbanden ter bescherming van de huid tegen kleefmassa of stevige druk. Het netverband kan in alle richtingen geknipt worden zonder dat het product gaat ladderen. Het netverband behoudt voldoende zijn vorm na uitrekken. De netverbanden zijn afzonderlijk en medical clean verpakt. De lengte is bij voorkeur plusminus 25 m.
Interne identificatiecode: 2025/845_10
Perceel: LOT-0011
Titel: niet steriel buisvormig drukverband
Beschrijving: Een buisvormig verband voor het fixeren van onderliggende verbanden waarin ook compressie vereist is. Het verband kan aangewend worden zonder bijkomende fixatie. Het verband blijft goed zitten en zakt niet af. Het verband kan eenvoudig verwijderd worden voor het onderzoeken van eventuele verwondingen en kan vervolgens opnieuw aangelegd worden. De verbanden zijn afzonderlijk en medical clean verpakt.
Interne identificatiecode: 2025/845_11
Perceel: LOT-0012
Titel: steriel post-op eilandverband
Beschrijving: Steriel postoperatief non woven wondverband met een absorberend niet verklevend kussen. Het product is lucht- en vochtdoorlatend zodat de huid normaal kan functioneren. Het verband is bij voorkeur voorzien van afgeronde hoeken voor betere fixatie en voorkomen van opkrullen. De kleeflijm is hypo-allergeen en wordt goed verdragen op alle huidtypes. De verbanden zijn afzonderlijk en steriel verpakt
Interne identificatiecode: 2025/845_12
Perceel: LOT-0013
Titel: steriele crepe windel
Beschrijving: Crepe windel voor het aanleggen van hoofd- en stompverbanden. De crepe windel moet goed bestand zijn tegen vocht en vet zodat het ook aangewend kan worden als fixatiewindel over een met zalf geïmpregneerde wondbedekker. De crepe windel kleeft niet op de huid, haren of kleding en blijft mooi op zijn plaats. De crepe windel is bij voorkeur niet voorzien van haakjes. De crepe windel moet afzonderlijk en steriel verpakt zijn.
Interne identificatiecode: 2025/845_13
Perceel: LOT-0014
Titel: niet-steriele crepe windel
Beschrijving: Niet steriele elastische cohesieve crepe windel wordt gebruikt voor het fixeren van allerlei verbanden, waarbij de windel de nodige elasticiteit bezit en zelfklevend is. De windel kleeft dus niet op huid, haren en kleding, maar wel op zichzelf. De windel is bij voorkeur vervaardigd uit katoen, viscose en polyamide (% te specifiëren door de aanbieder). De niet steriele elastische cohesieve crepe windel moet afzonderlijk en medical clean verpakt zijn.
Interne identificatiecode: 2025/845_14
Perceel: LOT-0015
Titel: niet steriele elastische cohesieve gaaswindel
Beschrijving: De elastische fixatiewindel met cohesiviteit is geschikt voor het aanleggen van steunverbanden na sportblessures, verstuikingen of verrekkingen op beweeglijke delen van het lichaam. De fixatiewindel beschikt over een hoge kleefkracht zodat het verband mooi op zijn plaatst blijft en bijkomende fixatie niet nodig is. De windels zijn medical clean verpakt..
Interne identificatiecode: 2025/845_15
Perceel: LOT-0016
Titel: steriele fixatiewindel
Beschrijving: Fixatiewindel voor fixatie van alle soorten verbanden, speciaal voor gewrichten, conische en ronde lichaamsdelen. De fixatiewindel beschikt over een hoge elasticiteit en is zacht en huidvriendelijk materiaal. De fixatiewindel is bij voorkeur vervaardigd uit viscose en polyamide (% te specifiëren door aanbieder). De fixatiewindel moet afzonderlijk en steriel verpakt zijn.
Interne identificatiecode: 2025/845_16
Perceel: LOT-0017
Titel: niet steriele fixatiewindel
Beschrijving: Fixatiewindel voor fixatie van alle soorten verbanden, speciaal voor gewrichten, conische en ronde lichaamsdelen. De fixatiewindel beschikt over een hoge elasticiteit en is zacht en huidvriendelijk materiaal. De fixatiewindel is bij voorkeur vervaardigd uit viscose en polyamide (% te specifiëren door aanbieder). De fixatiewindel moet afzonderlijk en medical clean verpakt zijn.
Interne identificatiecode: 2025/845_17
Perceel: LOT-0018
Titel: niet steriele elastische fixatiewindel met cohesiviteit
Beschrijving: De elastische fixatiewindel met cohesiviteit is geschikt voor het aanleggen van steunverbanden na sportblessures, verstuikingen of verrekkingen op beweeglijke delen van het lichaam. De fixatiewindel beschikt over een hoge kleefkracht zodat het verband mooi op zijn plaatst blijft en bijkomende fixatie niet nodig is.
Interne identificatiecode: 2025/845_18
Perceel: LOT-0019
Titel: eerste hulp pleister
Beschrijving: De kleefpleister wordt gebruikt voor het eenvoudig afdekken van een kleine wonde. De kleefpleister is voorzien van een schutblad dat eenvoudig verwijderd kan worden, met centraal een kompresje. Na gebruik kan de kleefpleister eenvoudig en atraumatisch verwijderd worden. De kleeflijm is voldoende sterk en hypoallergeen. De eerstehulppleister is afzonderlijk en medical clean verpakt.
Interne identificatiecode: 2025/845_19
Perceel: LOT-0020
Titel: eerste hulp pleister keuken
Beschrijving: De kleefpleister wordt gebruikt voor het eenvoudig afdekken van een kleine wonde. De kleefpleister is voorzien van een schutblad dat eenvoudig verwijderd kan worden, met centraal een kompresje. Na gebruik kan de kleefpleister eenvoudig en atraumatisch verwijderd worden. De kleeflijm is voldoende sterk en hypoallergeen. De eerstehulppleister heeft een blauwe kleur. De eerstehulppleister is afzonderlijk en medical clean verpakt.
Interne identificatiecode: 2025/845_20
Perceel: LOT-0021
Titel: steriele gaaswieken
Beschrijving: De gaaswieken zijn vervaardigd uit 100% katoen, 22-draads geweven en beschikken over een groot absorberend vermogen (te specifiëren door de aanbieder). De gaaswieken pluizen niet en vertonen minimaal (bij voorkeur geen) partikelverlies. De gaaswieken zijn steriel en afzonderlijk in een direct omsluitende verpakking verpakt.
Interne identificatiecode: 2025/845_21
Perceel: LOT-0022
Titel: kraamverband niet steriel
Beschrijving: Het kraamverband is extra zacht materiaal, hypoallergeen en verkleeft niet. De onderzijde van het verband is vervaardigd uit materiaal dat doorlekken voorkomt. De binnenkant is opgebouwd uit een sterk absorberende kern (te specifiëren door aanbieder). Het verband heeft een kleefstrip. Het gynaecologisch verband is medical clean verpakt
Interne identificatiecode: 2025/845_22
Perceel: LOT-0023
Titel: kraamverband verkoelend
Beschrijving: Het kraamverband is extra zacht materiaal, hypoallergeen en verkleeft niet. De onderzijde van het verband is vervaardigd uit materiaal dat doorlekken voorkomt. De binnenkant is opgebouwd uit een sterk absorberende kern (te specifiëren door aanbieder). Het gynaecologisch verband is medical clean en heeft een kleefstrook. Het kraamverband werkt verkoelend.
Interne identificatiecode: 2025/845_23