189089-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten voor onderwijs en opleiding – Onderwijskundige diensten
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderwijskundige diensten
Beschrijving: Dit betreft een aanbesteding voor onderwijskundige diensten voor de Hoge Raad, Nationale Ombudsman, Raad van State, Tweede Kamer, en onderdelen van de Rijksoverheid. De Raamovereenkomst wordt gesloten met maximaal 5 opdrachtnemers voor de initiele periode van 18 juli 2024 tot 1 oktober 2025. Maximale waarde: € 64.000.000
Interne identificatiecode: IUC24-606
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Dit betreft een aanbesteding voor onderwijskundige diensten voor de Hoge Raad, Nationale Ombudsman, Raad van State, Tweede Kamer, en onderdelen van de Rijksoverheid. De Raamovereenkomst wordt gesloten met maximaal 5 opdrachtnemers voor een initiele periode van 18 juli 2024 tot 1 oktober 2025.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding
Aanvullende classificatie (cpv): 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80521000 Diensten voor opleidingsprogramma
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Onderwijskundige diensten voor de Hoge Raad, Nationale Ombudsman, Raad van State, Tweede Kamer, en onderdelen van de Rijksoverheid. Geraamde waarde: € 39.344.206 Maximale contractwaarde: € 64.000.000
Interne identificatiecode: 1