2. Procedure
Procedure
Titel: Functioneel Beheerder koppelingen - cluster BCO
Beschrijving: Jij bent van beheeractiviteiten secuur uitvoeren. Vanuit jouw verantwoordelijkheid voor diverse platformen waarop berichtenverkeer plaatsvindt ben jij regievoerder over de end-to-end dataoverdracht.
Interne identificatiecode: 6-D-05289-24
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000