2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente Wageningen per 1-1-2024
Beschrijving: Aansprakelijkheidsverzekering per 1-1-2024 -
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering per 1-1-2024
Beschrijving: Aansprakelijkheidsverzekering -
Interne identificatiecode: 1