2. Procedure
Procedure
Titel: Dijkversterking Thorn/Wessem HWBP-WL
Beschrijving: Het realiseren van een dijkversterking en beekherstelopgave te Thorn/Wessem middels een twee-fasen aanpak light. Het VKA is op hoofdlijnen als volgt samen te vatten: Circa 4,3 km. binnendijkse dijkversterking “reguliere” (groene dijk); Circa 0,9 km. “vast harde kering” Maasboulevard; Circa 2,7 km. (verholen) kering i.c.m. de A2 (gaten dichten of coupures); Circa 3,6 km. aanleg nieuwe natuurbeek (25 meter breed); Circa 3,3 km. dempen oude beekloop direct achter de bestaande dijk.
Interne identificatiecode: 2023-Z4450
Type procedure: Concurrentiegerichte dialoog
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De gehele procedure is toegelicht in de aanbestedingsleidraad.
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45240000 Waterbouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45246000 Werkzaamheden voor rivierdebietregeling en hoogwaterbeheersing
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Het realiseren van een dijkversterking en beekherstelopgave te Thorn/Wessem middels een twee-fasen aanpak light.
Interne identificatiecode: 1