189219-2024 - Resultaat
België – Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie – Aanstelling overheidsopdracht - Pijl : multidisiplinaire opdracht
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstelling overheidsopdracht - Pijl : multidisiplinaire opdracht
Beschrijving: Onderhavige opdracht heeft tot doel een multidisciplinair ontwerpteam aan te stellen voor een studieopdracht en het toezicht op de uitvoering van de energierenovatie van een collectief woongebouw gelegen aan de Pijlstraat 5-7 en de Frontispiesstraat 29-39 te 1000 Brussel.
Interne identificatiecode: RFVB-PPP0T3-334/3022/RF/22/PCA-F02__2
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Oproep tot aanvraag tot deelneming - Pijl : multidisiplinaire opdracht
Beschrijving: Gunning : Pijlstraat 5-7, Frontispiesstraat 29-39 - 1000 Brussel.
Interne identificatiecode: RF/22/PCAN/911
Belangrijkste classificatie (cpv): 71240000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde en planning