189456-2023 - MededingingNederland-Schiedam: Reclame- en marketingdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Jobmarketing & Employer Branding
Referentienummer: T34763
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79340000 Reclame- en marketingdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
DCMR beoogt met een Europese aanbestedingsprocedure een Raamovereenkomst af te sluiten met één leverancier die diensten levert in het kader van Jobmarketing en Employer Branding.
Voor een uitgebreide omschrijving van de gevraagde dienstverlening wordt verwezen naar Aanbestedingsstukken.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 865 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
DCMR is op zoek naar één Opdrachtnemer die zowel online Jobmarketing als Employer Branding levert. Hieronder wordt het volgende verstaan:
a. Het opstellen en adviseren van een arbeidsmarktstrategie, overkoepelende- en doelgroepcampagnes naar (online) oplossingen (bijv. voor de ‘werken bij site’ en social media);
b. Adviseren over en uitvoeren van de invulling van (online) Employer Brandingcampagnes afgestemd op specifieke doelgroepen én passend binnen kaders van DCMR, ook gaat het om ondersteuning bij de realisatie, uitvoering, het doormeten en optimaliseren hiervan;
c. Adviseren/optimaliseren website werkenbijdcmr.nl en webanalyse (incl. rapportage) daar waar nodig voor het uitvoeren/ondersteunen van (online) arbeidsmarktcampagnes;
d. Ondersteuning bij de ontwikkeling van (online) content (zoals tekst, video’s, beeld)
e. Advisering en ondersteuning van de recruiters, inzake wervingshaalbaarheid, specifieke informatie over de doelgroep, mogelijke kanalen en effectiviteitsmeting.
f. Het plaatsen van vacatures op jobboards, speciale platforms, nieuwsbrieven, social media, zoals tenminste opgesomd in Bijlage A Prijsblad.
Voor een verdere toelichting wordt verwezen naar de aanbestedingsstukken.