189499-2024 - Resultaat
België – Bouwwerkzaamheden – Werken ter uitbreiding bestaand gebouw bpost sorteer centrum Charleroi X
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Werken ter uitbreiding bestaand gebouw bpost sorteer centrum Charleroi X
Beschrijving: De opdracht betreft de uitbreiding bestaand gebouw bpost sorteer centrum Charleroi X. In het kader van het Strategisch Plan van bpost en wegens de toename van de activiteit is het noodzakelijk het huidige gebouw uit te breiden met een uitbouw aan de oostkant
Interne identificatiecode: bpost-2023-1-020-F05__5
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: Werken ter uitbreiding bestaand gebouw bpost sorteer centrum Charleroi X
Interne identificatiecode: 1