189589-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-'s-Gravenhage: Diensten voor het ontwerpen van websites
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Webportal NL Flag - Aankondiging vrijwillige transparantie vooraf
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
72413000 Diensten voor het ontwerpen van websites
II.1.4.
Korte beschrijving
de huidige NLflag site dient geactualiseerd te worden en eventuele vragen inzake het voeren van de Nederlandse vlag dienen te worden doorgespeeld aan de experts van ILT, die antwoord zullen geven. De NLflag site is gebouwd om het voeren van de Nederlandse vlag te promoten. Actueel nieuws over het voeren van de Nederlandse vlag en zaken die hierop betrekking hebben dienen op de site gezet te worden, zodat de informatie up to date is. De voordelen van de Nederlandse vlag, gecombineerd met een vestiging in Nederland, zullen actief onder de aandacht moeten worden gebracht bij een te interesseren doelgroep. Aan de hand van een onderbouwd voorstel van de opdrachtnemer en na consultatie van de sector (KVNR, HISWA, NMT, Nautilus, Rotterdam Maritime Board en werven). Na de bepaling van de doelgroep kan daarop een gespecificeerde promotie- en acquisitietraject worden afgestemd.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
nog nader te bepalen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
145.000