Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 18310000 Ondergoed
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Aanschaf ondergoed thermisch t.b.v. Oekraine.