2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare procedure voor het verpakken en transport van eurocent munten
Beschrijving: Openbare procedure voor het verpakken en transport van eurocent munten
Interne identificatiecode: S&L/DA/2024/105
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60000000 Vervoersdiensten (uitg. vervoer van afval)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: S&L/DA/2024/105 - 1
Interne identificatiecode: 1