190080-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Projectleider crisisbeheersing (8-12 uur per week)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Projectleider crisisbeheersing (8-12 uur per week)
Beschrijving: - Verantwoordelijk voor het vanuit de ODRU continueren en borgen van de samenwerking met de gemeenten, VRU en de RUD op het gebied van crisisbeheersing. - Verantwoordelijk voor de overkoepelende coördinatie van de piketgroepen crisis, klachten en asbest. - Aanspreekpunt voor de coördinatoren van de piketgroepen crisis, klachten en asbest en organiseer je inhoudelijke piketbijeenkomsten. - Verantwoordelijk voor de uitwerking én uitvoering van het jaarplan crisisbeheersing 2024 waarin activiteiten staan gedefinieerd op het gebied van samenwerken, opleiden, trainen & oefenen en alarmering & informatiemanagement. - Deelnemer aan het tweewekelijkse afstemmingsoverleg crisisbeheersing tussen de ODRU, RUD en VRU.
Interne identificatiecode: Vergunning & Handhaving
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1